Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto spalił im nowy dom? 20 tys. zł za wskazanie sprawcy

Utworzony przez muc, 16 marca 2015 r. o 10:35
A to temu panu trzeba wydać 20 koła aby powiedzieli kto mu chałupę spalił? Mnie wszystko mówią bez niczego. Jakiś dziwny ten ludzik. Nikt bizmesmena nie lubi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez nikomu nikt nie broni miec glowy na karku i zarabiac dobre pieniadze. Bo nie mozna niczego sie w zyciu dorobic tylko bide klepac jak wszyscy dookola co im raczki do d... Przyrosly, a zawsze maja najwiecej do powiedzenia. Polska mentalnosc jest straszna: sam nie zrobi zeby lepiej sie zylo tylko komus dolki kopac. Ja pochodze z bardzo biednej rodziny ale nie czekalam az mi kasza z nieba spadnie i teraz mam to na co zapracowalam! Takze wez sie chlopie do roboty i nie zazdrosc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a majstrom za robotę zapłacił? Robole to mściwe bestie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że szybko ubezpieczyciel weźmie się do wypłacania odszkodowania. Będzie czekał latami na zakończenie śledztwa, a ludzie pójdą mieszkać w wynajętym domu. Dom w budowie jest bardzo restrykcyjnie traktowany przez firmy ubezpieczeniowe, ale życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ta pianka nie miała być samogasnąca, trudno palna? Cos ten dach sie za ładnie fajczy
  Także mi to utkwiło: mogli benzyna ocieplać ... workowaną. Jest tyle materiałów, a chociażby i powietrze, tylko je w płycie osb zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio palą się tylko ubezpieczone obiekty...!!!
przy każdym kredycie hipotecznym jest wymóg ubezpieczenia nieruchomości, więc większość domów jest ubezpieczona 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może strażaków zapytać skąd się zaczeło palić i od czego. Oni na pewno wiedzą i 20 tys. sie zaoszczędzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem podpalenie na zlecenie ;) parę groszy z odszkodowania :) a teraz przykrywka kasa za wskazanie sprawcy ;) dziwna sprawa :) bardzo żadko domy w Miedzyrzecu się palą ;) a tym bardziej nowe Domy ;) a może obiad był zasłony w restauracji Kuliiika :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś się kształcił, ciężko harował i jak się czegoś dorobił to dlaczego miał by tego nie mieć ? Ludzie ogarnijcie się bo aż wstyd czytać takie komentarze. Ma pieniądz to robi z nim co chce prosta zasada ...
Dziwi mnie bardzo jak tacy młodzi ludzie,3 lata po ślubie tak szybko sie dorobili .Na taki dom Kurinho to trzeba długo i cieżko harować.Oni jakimś cudem zrobili to błyskawicznie,Jakoś nie jest mi ich tak bardzo żal,a dach nad głową mają i tonie jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja buraku od zalania fundamentow dokladnie 2 lata pozniej sie wprowadzielem. sa rodzice ktorzy pomagaja dzieciom a ze tobie nie dali bo w domu bida az piszczy nie miales od kogo dostac to ci zal d.pe sciaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...